MONROE ML6218 Gasfjäder till baklucka till Skoda Superb 3t5 580N, 600 mm
Artikelnummer: ML6218
Tillverkare: MONROE
Branschnummer: MONROE ML6218
Detaljer
Fjäderkraft [N]:
580
Längd[mm]:
600
Fjäderbensdiameter [mm]:
8
Slaglängd [mm]:
195
Vikt [kg]:
0,387
Cylinderdiameter [mm]:
18,5
Förpackningslängd [cm]:
72,5
Förpackningsbredd [cm]:
3
Förpackningshöjd [cm]:
3
Skick:
Helt ny
Attraktiva priser
Handla där du kan fynda! Vi erbjuder:
ett stort utbud av bilprodukter till attraktiva priser
specialerbjudanden
alternativet gratis leverans för beställningar över en viss summa
Snabb leverans
Är det bråttom att reparera bilen? Få de delar du behöver snabbt. För detaljerad information, se vår leveranspolicy.
Lätt att returnera eller byta
Du kan enkelt byta ut produkten mot en annan, eller returnera den inom standardreturtiden och få pengarna tillbaka. Klicka på den här länken för att få veta mer om våra regler och villkor för returer och byten. Du har också möjlighet att förlänga den normala returtiden från 14 till 100 dagar med alternativet Trygg beställning.
Professionellt stöd
Har du frågor om en produkt eller en beställning? Du hittar svaren här eller så kan du kontakta kundtjänsten på det sätt som passar dig bäst.
Frågor, kommentarer om Gasfjäder till baklucka ML6218?
Vi besvarar dina frågor om produkten! Vi förklarar allt du kan undra om våra reservdelar. reservdelar24.se Reservdelssupport!
N.P.
SKODA 2.0 TDI 4x4 (10.2009 - 05.2015)
Passar denna dämpare om man har haft eldrivna som original?
www.reservdelar24.se
Bästa kund.
Tack för din fråga.
Tyvärr anger tillverkaren inte en sådan info om Gasfjäder till baklucka ML6218 MONROE. För att hitta delar som passar till ditt fordon behöver vi VIN-kod som består av 17 tecken eller reg.nummer. Det skulle också vara bra att få ett OEN av originaldelen i ditt fordon.
Kontakta oss gärna via telefon eller e-post.
Med vänliga hälsningar
reservdelar24 -teamet.
Kontaktformulär
MONROE ML6218: Produktbetyg och recensioner
Dela dina tankar och erfarenheter med andra användare